EVENT İTÜ MAGNET 

İTÜ MAGNET AÇILIŞ PARTİSİ

İleri aşama girişimcilik merkezi İTÜ MAGNET, 1 Mart 2017 tarihinde İTÜ Ayazağa Kampüsü ARI 4 binasında düzenlenen açılış partisi ile açıldı. İTÜ MAGNET, içeri girer girmez mimarisi ve iç mekan tasarımında kullanılan uyumlu renkleriyle dikkat çekiyor.

İTÜ; çalışmaya teşvik eden, zaman geçirdiğinizde sizi işinize, hedeflerinize, hayallerinize motive edecek bir mekan kazandı. Atılan bu adımlarla İTÜ; Türkiye’deki girişimcilik ekosisteminde farkını belirgin şekilde ortaya koyuyor ve bu farkı daha da açıyor. Son derece gurur veren bu gelişmelerle dünya çapında kazanılacak başarıların merkezi olma yolunda ilerliyor. Büyük bir heyecanla gelişmeleri takip ediyor olacağız. Dilerseniz açılış partisinin başlangıç kısmını Facebook canlı yayınımız aracılığıyla izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Açılış partisi ile etkili bir girişimci-yatırımcı buluşması gerçekleşti. Mutlaka bir gün ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Ziyaretinizde bol bol fotoğraf çekmeyi unutmayın, İTÜ MAGNET her açıdan iyi bir perspektife sahip.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Daima heyecanınız, motivasyonunuz yüksek olsun.

www.itumagnet.com

İTÜ MAGNET   FACEBOOK

İTÜ MAGNET   TWITTER

@itumagnet

@refsproduction


REFS Production 2017


Views All Time
Views All Time
1469
Views Today
Views Today
1
Tüm medya mecralarında REFS Production 'ı takip ediniz.

Related posts

Leave a Comment

LIVE NOW! CLICK TO VIEW.
CURRENTLY OFFLINE